Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 La Betie !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
DeMoN

DeMoN


Mesaje : 28
Data de înscriere : 13/01/2009

La Betie ! Empty
MesajSubiect: La Betie !   La Betie ! Icon_minitimeSam Ian 17, 2009 4:07 pm

Iepuraşul şi ursul mergeau prin pădure. Se întîlnesc ei cu vulpea, care se mută în casă nouă.
- Măi băieţi, nu vreţi să mă ajutaţi să mut şi eu mobila, că am să plătesc bine!
Băieţii pun mîna la treabă şi pînă la înserat termină. Vine şi momentul plăţii. Vulpea întreabă:
- Ei, acum ziceţi ce vreţi: o sticlă de vodcă sau jos chiloţeii?
Stau ei şi se gîndesc şi într-un sfîrşit ursul alege sticla de vodcă. Pleacă şi, după ce beau toată sticla, printre aburii beţiei, iepuraşul zice:
- Hîc... măi ursule... hîc, ce băiat deştept ai fost tu că... hîc... ai luat sticla de vodcă, că dacă alegeai chiloţeii ce pălăria mea făceam cu ei: mie îmi erau prea mari, ţie prea mici...
Sus In jos
BesT




Mesaje : 9
Data de înscriere : 16/01/2009

La Betie ! Empty
MesajSubiect: BesT   La Betie ! Icon_minitimeLun Ian 19, 2009 5:19 pm

Vine darky la perry cl-ul echipei si zice ... baaa avem meci cu igg zice perry : nici o problema da`mi camasa rosie si un m4a1...in caz de ma nimeresc sa nu se vada sangele. A 2 a zi vine tot asa darky la perry: baaa avem meci cu Eq,
nici o problema zice perry da`mi camasa rosie si un awp...in caz de ma nimersc sa nu se vada sangele,
a 3 a zi vine darky la perry:baaa avem meci cu pLaY-cS echipa aia a lui Hackzor...la care perry zice ...nici o problema da-mi pantalonii maro si un scut
Sus In jos
 
La Betie !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: •°• CAFENEA •°• :: Bancuri-
Mergi direct la: